Akademik Takvim

Öğrenci Programı
Bize Ulaşın
0 (212) 407 17 18
İstanbul Teknik Üniversitesi İSİRO Robot olimpiyatları kapsamında öğrencilerimiz etabı 9 saniyede hatasız tamamlayarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Hepsini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Read more
Özel Topkapı Okulları Beylikdüzü Kampüsü Anaokulu 5 Yaş sınıflarının İnovasyon dersi kapsamında başlattıkları, sonrasında Sayın Okul Kurucularımız ve Kampüs Müdürümüz Sayın Ömer TEKİNCE’nin desteğiyle tüm kolej birimlerine yayılan “BENİM HAYALİM SENİN ELDİVENİN PROJESİ” öğrenci-öğretmen-veli işbirliği ile yürütülmüştür. Yardım projemiz Anaokulu Eğitim Koordinatörümüz Seçil AKTEPE ve 
Read more
Ekim ayı Hayvanları koruma günü kapsamında,öğrencilerimiz ve velilerimiz ile işbirliği içerisinde başlattığımız mama toplama ve seçilen barınağa öğrencilerimizle götürüp onları kendi ellerimizle besleyebilme projemiz için desteklerinizi bekliyoruz.
Read more
Kodlama Haftasında Bilişim Teknolojileri ve Kodlama&Robotik derslerimizde öğrencilerimizle kodlama uygulamaları gerçekleştirdik.   Hour of Code (Kodlama Saati) etkinlikleri yaptık. Arduino ve Mbot robotlarımızı kodladık. Kodlama Haftası etkinliklerimizde öğrencilerimiz, seviyelerine uygun görev tanımlarını tamamlayarak sertifikalarını aldılar.Kodlama ile çocukların algoritmik düşünce sistemlerini nasıl geliştireceklerini öğretiyoruz. Problem üreten değil problem 
Read more
Teknoloji Bağımlılığı Semineri 1)Nasıl bağımlı oluruz? 2)Ne zaman bağımlı oluruz? 3)Hayatımıza ve sosyal yaşantımıza etkileri? 4)İletişim ve aile bağlarına etkileri? 5)Ders çalışmaya üzerindeki olumsuz etkileri Başlıkları altında seminerimizi gerçekleştirdik. Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi Psikoloğu Dilara Yamanlar’a teşekkür ederiz.      
Read more
Topkapı Okulları,Kayaşehir şubesi anaokulları 2.satranç şenliği,Sevgili Tsf eşliğinde bugün gerçekleşmiştir. Şenlik havasında geçen turnuvamızda öğrencilerimiz hem satranç oynayıp hemde günlerini etkinlik havasında geçirmişlerdir. Katılan tüm öğrenci ve velilere teşekkür ederiz.
Read more
Okulumuzda düzenlenen masa tenisi turnuvasında, 🥇Can Özdemir 🥈Efe Baran Aslan 🥉 Mehmet Emin Kaya olmuştur. Katılan tüm öğrencilerimize teşekkür eder, madalya alan öğrencilerimizi tebrik ederiz.    
Read more
Topkapi okulu yildizi yarismasi ogrenciler bugun İngilizce karaoke yarismasina katildilar ve 11 ogrenci birbirleriyle yaristilar. Tum yarismacilarimiza tesekur ediyoruz。Kazananlar Dilruba kocak ve Nazar ayık. The Star Of Topkapi School The students attended karaoke competition. Eleven students contested with each other. Thank you all the contestans. 
Read more
Topkapı Okulları kayaşehir kampüsünde her cuma sabahı güne sporla başlıyoruz, vücudun tüm kaslarını aktif hale getirecek egzersiz hareketleriyle, obezite ile mücadele, sağlıklı yaşam, spor yapmanın alışkanlık haline gelmesini destekliyoruz. Her gün bir saat spor!
Read more
İlkokul ve ortaokul robotik ve kodlama kulübü öğrencilerimizle bu yıl 2.si düzenlenen Robotik Festivaline katıldık. Bir çok çalışmayı ve arkadaşlarının yaptıkları kodlama örneklerini gören öğrencilerimizin kodlama ve yazılım dünyasındaki farklı projeleri inceledik.     
Read more