Akademik Takvim

Öğrenci Programı
Bize Ulaşın
0 (212) 407 17 18

Anaokulu

Topkapı Anaokulunda donanımlı ilgi köşelerinden oluşan Anadil, Fen-Doğa ve Matematik, Eğitici Oyun, Drama, Dans, Jimnastik, Spor, Dikkat ve Algı Çalışmaları, Kavram ve Yaratıcı Çalışmalar, Proje Çalışmaları, Müzik, El Sanatları, Ses Eğitimi, El Yazısı Çalışmaları, Okuma-Yazmaya Hazırlık Çalışmaları yapılmaktadır.

Eğitim - Öğretim

Topkapı Anaokulunda “Her çocuk özeldir!’’ yaklaşımından yola çıkılarak öğrenci merkezli bir anlayış benimsenir. “Sorgulayıcı Öğrenme” ilkesine dayalı İlk Yıllar Programı (Primary Years Programme:PYP) çerçevesinde eğitim verilir. Bilginin tek başına yeterli görülmediği bu programda; uygun kavram, beceri ve tutumların geliştirilmesi öngörülür. Her çocuğun kendi potansiyelinin en üst seviyesine çıkabilmesi için farklı öğrenme etkinlikleri planlanır. PYP, çocuklara etkin biçimde araştıran-sorgulayan ve yaşam boyu öğrenen bireyler olmaları için önemli ölçüde destek veren bir çerçeve sağlar.

İngilizce Eğitimi

Topkapı Anaokulunda 3, 4, 5 ve 6 yaş gruplarında ana dil eğitiminin yanı sıra haftada 8 saat olmak üzere yoğun İngilizce eğitimi verilir. İngilizce eğitimi “native speaker” öğretmenler rehberliğinde yapılır. İngilizce etkiniklerinde PYP üniteleri doğrultusunda hedeflenen tüm kavramlar; hikayeler, drama çalışmaları, parmak oyunları, şarkı ve farklı aktivitelerle öğrencilere kazandırılır. Öğrenciler İngilizce ile eğlenceli bir ortamda tanışırlar ve yeni bir dil öğrenmenin sevincini yaşarlar.

Yabancı Dil

Öğrencilerimiz anaokulunda İngilizce 1. Sınıftan itibaren de Almanca dillerini öğrenmeye başlıyor

Endüstri 4.0

Kodlama ve robotik derslerimiz ile öğrencilerimiz Endüstri 4.0'a entegre yetişiyor

Oynayarak Öğrenme

Öğrencilerimiz akıl oyunları ile hem eğleniyor hem öğreniyor!

ERKEN KAYIT 2018-2019
Kayıtlarımız Başladı. Erken kayıt fırsatlarımızı kaçırmayın!
ÖN KAYIT OL