Tanju Yıldırım
Müdür Yardımcısı
Osman Çoban
Müdür Yardımcısı
Ufuk Acar
Müdür Yardımcısı
Gamze Bensu Koçak
Müdür Yardımcısı
Figen Sukuşu
Zümre Başkanı
Elif Kılıç
Edebiyat Öğretmeni
Ceylan Dilek
Edebiyat Öğretmeni
Emrah Şahbudak
Edebiyat Öğretmeni
Fatma Taşbaş
Edebiyat Öğretmeni
Dilara Yücetürk
Edebiyat Öğretmeni
Meryem Gargu
Edebiyat Öğretmeni
Gökçe Özen
Edebiyat Öğretmeni
Eren Aydın
Edebiyat Öğretmeni
Ezgi Aslan
Edebiyat Öğretmeni
Yaşar Topçu
Edebiyat Öğretmeni
Ceylan Kaban
Edebiyat Öğretmeni
Merve Ukşal
Edebiyat Öğretmeni
Sevgi Beyza Yiğit
Edebiyat Öğretmeni
Aynur Bayram
Edebiyat Öğretmeni
Barış Yalvaç
Edebiyat Öğretmeni
Ömer Aydın
Bölüm Şefi
Ahmet Özdemir
Teknik Personel
Yeter Özel Kaya
Otomotiv Öğretmeni
Abdurrahim Ak
Otomotiv Öğretmeni
Volkan Uzun
Otomotiv Öğretmeni
Mustafa Karagüven
Otomotiv Öğretmeni
Yusuf Durak
Otomotiv Öğretmeni
Mert Yoksulabakan
Otomotiv Öğretmeni
Oğuz Can Saka
Otomotiv Öğretmeni
Rıdvan Tahir Çelikkıran
Otomotiv Öğretmeni
Mert Durna
Otomotiv Öğretmeni
Muhammed Polat
Bölüm Şefi
Rıdvan Gedik
Makine Öğretmeni
Neslihan Gizem Şentürk
Makine Öğretmeni
Coşkun Uğur
Makine Öğretmeni
Mesut İçten
Usta Öğretici
Ayla Gözde Malkoç
Usta Öğretici
Ali Kararmış
Usta Öğretici
Alperen Yıldırım
Usta Öğretici
Şehriban Köseoğlu
Usta Öğretici
Mehmet Fatih Boylu
Usta Öğretici
Satiye Çınar
Usta Öğretici
Erdinç Karaahmetoğlu
Zümre Başkanı
Aydın Ayyıldız
Matematik Öğretmeni
Cahit Özen
Matematik Öğretmeni
Rabia Mirza
Matematik Öğretmeni
Fatih Dalkıran
Matematik Öğretmeni
Mehmet Kula
Matematik Öğretmeni
Leman Kıyak
Matematik Öğretmeni
Zehra Didem Sarıoğlu
Matematik Öğretmeni
Semanur Ceylan
Matematik Öğretmeni
Nur Seher Öçgüder
Matematik Öğretmeni
Gamze Sezen
Tarih Öğretmeni
Kenan Kaban
Tarih Öğretmeni
Erdi Ese
Tarih Öğretmeni
Çisem Alp
Tarih Öğretmeni
Mustafa Baş
Tarih Öğretmeni
Gökhan Sevindik
Alan Şefi
Servet Şerifoğlu
Atölye Şefi
Zafer Karlı
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
İbrahim Gökdemir
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
Erinç Bora Karabey
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
Ahmet Çelik
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
Baran Sesli
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
Ayşenur Sekin
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
Tuba İşlek
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
Mehmet Onur Nayır
Elektrik-Elektronik Öğretmeni
Özlem Bostan
Zümre Başkanı
Hatice Özüağ
Kimya Öğretmeni
Gülsüm Kurt
Kimya Öğretmeni
Selen Dinç
Kimya Öğretmeni
Büşra Fatma Susuz
Bölüm Şefi
Ahmet Özbay
Mekatronik Öğretmeni
Emine Duygu Öztürk
Mekatronik Öğretmeni
Furkan Akçanlı
Mekatronik Öğretmeni
Rızkullah Özgür Çaparoğlu
Mekatronik Öğretmeni
Abdulkadir Köse
Mekatronik Öğretmeni
Mehmet Sabri Şengönül
Zümre Başkanı
Merve Ergül
İngilizce Öğretmeni
Deren Erdağı
İngilizce Öğretmeni
Cemre Cebeci
İngilizce Öğretmeni
Pınar Ramazanoğlu
İngilizce Öğretmeni
Beyzanur Arslan
İngilizce Öğretmeni
Sevcan Kartal
İngilizce Öğretmeni
Vuslat Tokdemir
İngilizce Öğretmeni
Leyla Selveroğlu
Bölüm Şefi
Nur Melek Yaşar
Zümre Başkanı
Özlem Bektaş
Kimya Öğretmeni
Ahmet Ergin Yılmaz
Kimya Öğretmeni
Duygu Şuekinci
Kimya Öğretmeni
Kübra Akpınar
Kimya Öğretmeni
Selma Alcan
Kimya Öğretmeni
Seda Dede
Zümre Başkanı
Betül Caner
Biyoloji Öğretmeni
İlke Çevik
Biyoloji Öğretmeni
Cansu Aydın
Biyoloji Öğretmeni
Aslı Şeyda İlhan
Biyoloji Öğretmeni
Özge Yıldızbaş
Zümre Başkanı
Yasemin Katmer
Rehberlik Öğretmeni
Emine Erarslan
Rehberlik Öğretmeni
Merve Emir
Felsefe Öğretmeni
Zeliha Düzen
Felsefe Öğretmeni
Müberra Aydoğan
Felsefe Öğretmeni
Elif Saykılı
Felsefe Öğretmeni
Aslı Karakayalı
Zümre Başkanı
Atilla Pulat
Coğrafya Öğretmeni
Ebru Sap
Coğrafya Öğretmeni
Sündüs Akyol
Zümre Başkanı
Habibe Yamanlar
Din Kültürü Öğretmeni
Selim Tekin
Din Kültürü Öğretmeni
Ebru Şahin
Din Kültürü Öğretmeni
Mine Yaran
Din Kültürü Öğretmeni
Cengiz Gökkaya
Müzik Öğretmeni
Rabia Nur Kıvrak
Beden Eğitimi Öğretmeni
Şahin Güler
Beden Eğitimi Öğretmeni
Uğur Böke
Beden Eğitimi Öğretmeni
Yeşim Baş
Beden Eğitimi Öğretmeni
Sena Yılmaz
İşletme Öğretmeni
Ertan Akbal
İşletme Öğretmeni
Tahir Fırat Şuekinci
İşletme Öğretmeni