Topkapı Okulları Ödüllere Doymuyor… Güreşte Türkiye Şampiyonu Olduk!

,

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen Okullar arası 15-16 Yaş Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası Çankırı Kurşunlu spor salonunda yapıldı.

205 sporcunun katıldığı şampiyonada İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başakşehir güreş altyapı antrenörlerinden Cemal Bakır, Fatih Bakır ve Sadin Bakır’ın çalıştırdığı güreşçiler okulları adına minderde şampiyon olmak için kıran kırana mücadele ettiler. 8 sıklette yapılan müsabakaların sonunda 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak okulumuzu başarıyla temsil ederek Türkiye Şampiyonu oldular.

Düzenlenen ödül töreniyle dereceye giren sporculara madalyaları ve Okul Kupaları, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Güreş Federasyonu, Okul Yöneticileri, Beden Eğitimi Öğretmenleri ve sporcu aileleri tarafından verildi.

Şampiyonada Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye Şampiyonu oldu. Şampiyonluk kupası okul adına müsabakalar boyunca öğrencilerini yalnız bırakmayan Beden Eğitimi Öğretmeni Olcay Sidal Torun aldı.

Madalya kazanan güreşçiler ise şöyle:

Altın
Yusuf Gümüş
Umar Muskiev

Gümüş
Bahadir Atayurt
Hamza Bakır

Bronz
Fatih Eser
Emre Akbulut

İkitelli OSB Kampüsü Sorumluluk Sınavı Takvimi

SORUMLULUK SINAV TARİHLERİ 2021-2022

Teksan Teknoloji Sınıfına Seçilen Öğrenciler Belirlendi!

İkitelli OSB Kampüsümüzde açılan Teksan Teknoloji Sınıfına başvuran öğrencilerimize duyurulur....